Svědectví

Allen Buchanek - vytržen z ohně! Jak může člověk přežít své vlastní uhoření při požáru rafinerie, uzdravit se a při tom ještě najít nečekaně smysl života? Allen Buchanek hovoří otevřeně  o dramatických událostech, které prožil ve svých 19  letech.

Motivační vzkaz Nicka Vujicice. Představte si, že byste se narodili bez rukou. Nemohli byste nikoho obejmout, ničeho se dotknout, ani vzít nikoho za ruku. Nebo co kdybyste se narodili bez nohou? Nemohli byste tančit, chodit, běhat, dokonce ani stát. Zkuste si nyní tyto dvě okolnosti spojit – žádné ruce a žádné nohy. Co byste dělali?

Toto je můj Krá l. Grafická prezentace.

 Film Most   je česky hraný krátký film z roku 2003 režírovaný Bobbym Garabedianem, který napsal  a produkoval americký herec William Zabka. Hudba: John Debney (Umučení Krista). Děj  ztvárňují především tři postavy, které hrají  Vladimír Javorský, Linda Rybová, Láďa Ondřej.

Silný a dojemný film o muži, který se učí pravému významu oběti.  V roce 2003 nominován filmovou akademií na Oscara.  MOST je vizuálně přitažlivě zpracován. Podobenství o milujícím otci a jeho malém synovi.  Líčí den, kdy se otec pokusí odvrátit hrozící železniční katastrofu. Stovky cestujících ve vlaku nemají ponětí  o blížícím se nebezpečí. Zoufalá mladá žena se stane svědkem aktu nepředstavitelného milosrdenství, které navždy změní její život. Film MOST je barvitou alegorií vůbec největší nabídky lásky, oběti, naděje a odpuštění ...

  

 

 

TOPlist

Kontakt

Sbor BJB v Sokolově Brněnská 486, 356 01 Sokolov +420 774 100 599 sbor@bjbsokolov.cz