O nás

Sbor Bratrské jednoty baptistů v Sokolově je poměrně mladým společenstvím křesťanů, které datuje svůj vznik krátce po sametové revoluci  - listopadu roku 1989.

Sbor vznikl osamostatněním misijní stanice Sboru BJB v Chebu v roce 1990. Jsme součástí registrované církve Bratrské jednoty baptistů v ČR.    

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Naši hosté

Sbor BJB v Sokolově svým zaměřením působí nejen v rámci vlastních členů. Rádi vítáme v našich shromážděních také hosty. Není nutné mít zkušenost s přítomností na bohoslužbě. Shromáždění jsou srozumitélné pro návštěvníky bez nutnosti znát církevní tradici, liturgii či modlitby. Můžete se svobodně, nezávazně přijít podívat. Budete srdečně vítáni. Veřejná shromáždění se uskutečňují dvakrát do týdne. Jedná se o nedělní bohoslužbu a čtvrteční biblickou hodinu. Mládež má své vlastní setkání. Speciálně upravený program pro děti se uskutečňuje každý týden pro různé věkové kategorie.    

Na těchto stránkách bychom Vám rádi poskytli základní přehled naší nabídky a představili užitečné webové projekty či služby.

  

 

 

TOPlist

Kontakt

Sbor BJB v Sokolově Brněnská 486, 356 01 Sokolov +420 774 100 599 sbor@bjbsokolov.cz